Nawet 5 lat więzienia za brutalne pobicie

2018-06-22 11:49:45 (ost. akt: 2018-06-22 11:55:57)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Najpierw pili razem alkohol. Potem doszło między nimi do kłótni i szarpaniny. Swoją agresję 51-latek wyładował na kompanie od alkoholu bijąc go pięścią po twarzy. Ciosy były tak mocne, że spowodowały u zaatakowanego mężczyzny poważne obrażenia ciała.
We wtorek zakończyło się dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała mieszkańca gminy Węgorzewo. Zdarzenie miało miejsce na początku marca br. Wówczas oficer dyżurny został powiadomiony o pobitym mężczyźnie. Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy dwoma kolegami, podczas wspólnego biesiadowania przy alkoholu, wywiązała się sprzeczka, a po krótkim czasie doszło miedzy nimi do szarpaniny. 51-latek zaczął bić swojego kompana od kieliszka pięścią po twarzy. Ciosy były tak mocne, że spowodowały u zaatakowanego mężczyzny poważne obrażenia ciała. 51-latek został zatrzymany. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu.

Kryminalni zajęli się wyjaśnianiem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Na wniosek policjantów i Prokuratora, Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. 51-latek usłyszał zarzut naruszenia narządów ciała. W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dopuścił się innych przestępstw. 51-latek usłyszał dodatkowo zarzut wpływania na zeznania świadka oraz stosowanie gróźb karalnych. Dochodzenie w tej sprawie policjanci zakończyli aktem oskarżenia. Za popełnione przestępstwa 51-latkowie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gość #2523805 | 89.229.*.* 22 cze 2018 12:47

    Nachlac się i małego rozumu dostać! To jest sens życia! Baby i chłopy bez wyjątku!

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5