Wybierz z nami Mistrza Urody!

2018-06-08 10:00:00(ost. akt: 2018-06-07 18:20:35)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Odważne kolory na głowie, dyskretny makijaż i piękne paznokcie – w sezonie wiosenno-letnim panie będą olśniewać urodą. Panowie nie chcą zostać w tyle i również coraz częściej decydują się na zabiegi pielęgnacyjne.
Który salon kosmetyczny jest godny polecenia? Do jakiego fryzjera chodzicie najchętniej? Właśnie rozpoczęliśmy nasz konkurs na Mistrza Urody 2018 i mamy już pierwsze zgłoszenia. Czekamy na kolejne propozycje sprawdzonych i polecanych miejsc. Wśród nich wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w regionie. Wystarczy wysłać e-mail z kandydaturą na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl.

Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Salony te zaprezentujemy oczywiście na okładce naszego tygodnika i stronie internetowej. Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Rozpoczynając nasza zabawę nie sposób nie wspomnieć naszych ubiegłorocznych laureatek :) Mistrzem Urody w kategorii salonów fryzjerskich została Teresa Czatrowska, natomiast Mistrzem Urody 2017 w kategorii salonów kosmetycznych została Magdalena Krysik z salonu "Magnolia".

WAŻNE! Zgłoszenia naszych Czytelniczek i Czytelników dodajemy automatycznie. W przypadku, gdy zgłoszona osoba nie chce uczestniczyć w konkursie proszona jest o informację do wiadomości redakcji: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl.

REGULAMIN KONKURSU - KLIK

ZAGŁOSUJ NA ULUBIONY SALON FRYZJERSKIZAGŁOSUJ NA ULUBIONY SALON KOSMETYCZNY
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5