Dilerka emocji w węgorzewskiej bibliotece

2017-09-22 12:00:00(ost. akt: 2017-09-21 18:09:40)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne organizatorów

4 października o godz. 17.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgorzewie odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską.
Zadebiutowała ona w 2010 r. powieścią „Bez przebaczenia”. Od tego czasu wydała: Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, Zakręty losu, W szpilkach od Manolo, Łatwopalni, Przebudzenie, Wybaczenie, Obrońca nocy, Brudny świat, Szukaj mnie wśród lawendy, Skazani na ból, Myśli moje swobodne, Jesteś moja dzikusko, Piętno Midasa, Zbrodnie pozamałżeńskie, Boys from Hell, Wszystko wina kota. Jej książki to powieści obyczajowe połączone z wątkiem kryminalno-sensacyjnym. Oprócz pisania książek, autorka aktywnie zajmuje się propagowaniem czytelnictwa. Prowadzi w Internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów – platformę służącą promocji rodzimej prozy. Jest fanką Within Temptation i miłośniczką zwierząt. W 2016 roku ruszyła z akcją "Karma zamiast kwiatka". Podczas swoich spotkań autorskich zbiera karmę dla psów i kotów, prosząc o nieprzygotowywanie kwiatów, tylko właśnie o zakup jedzenia dla zwierząt. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu.
(MGBP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5