Kreatywny tydzień w Sztynorcie

2017-08-04 12:00:00(ost. akt: 2017-08-04 13:35:55)
W 2016 roku, w sierpniu, budowaliśmy z grupą dzieci pałac z piasku przed pałacem w Sztynorcie. W tym roku chcemy kontinuować kreatywne sposoby  poznawnia budynku – mówią organizatorzy.

W 2016 roku, w sierpniu, budowaliśmy z grupą dzieci pałac z piasku przed pałacem w Sztynorcie. W tym roku chcemy kontinuować kreatywne sposoby poznawnia budynku – mówią organizatorzy.

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Zapraszamy na wyjątkowy tydzień warsztatów w Sztynorcie Dużym. Zajęcia rozpoczną się już jutro (sobota) i będa trwały do 11 sierpnia.
Warsztaty będą dotyczyły historii pałacu po roku 1947, jak również nadrzędnego tematu wystawy – marzeń, wizji, utopii. Tydzień ten będzie również wspólnym czasem dla osób, które na różne sposoby są związane z pałacem – będą oni mieli okazję spotkać się ze sobą. Wydarzenie zakończy się Wielką Zupą Sztynorcką – wspólnym gotowaniem zupy przed pałacem. W ten sposób organizatorzy chcą fetować sławę pysznych zup dawnej pałacowej stołówki i jej kucharzy. To tylko część przygotowanych atrakcji. Koniecznie zajrzyjcie do linku poniżej – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia w Sztynorcie!
(red)

Plan warsztatów i szczegółowe informacje:
http://stnortnews.businesscatalyst.com/polski.html


UWAGA, organizatorzy poszukują także chętnych osób do pomocy przy organizacji wydarzenia.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5