Kolejni kandydaci dołączyli do grona super belfrów

2017-05-19 16:00:00(ost. akt: 2017-05-19 12:40:05)
Nauczyciel Krzysztof Sauter (na pierwszym planie) jest opiekunem Uczniowskiego Klubu e-Sportowego Elovego, działającego w LO w Węgorzewie

Nauczyciel Krzysztof Sauter (na pierwszym planie) jest opiekunem Uczniowskiego Klubu e-Sportowego Elovego, działającego w LO w Węgorzewie

Autor zdjęcia: FB/Elovego - Esports

Jakie cechy powinien mieć super belfer? Na pewno powinien być wyjątkowy. Tylko co to właściwie znaczy? Ma być surowy i wymagający, czy raczej łagodny i przyjacielski? Jaki powinien być nauczyciel, którego pamięta się przez całe życie? To Wy nam powiedzcie. Zaproponujcie swojego super belfra!
Nowym kandydatem na Super Belfra 2017 jest Krzysztof Sauter, nauczyciel informatyki w liceum ogólnokształcącym w Węgorzewie.
— Chciałbym zgłosić do plebiscytu "Super Belfer 2017" pana Krzysztofa Sautera, naszego nauczyciela informatyki — pisze jeden z uczniów węgorzewskiego liceum. — Na wstępie chcę zaznaczyć, że to nie jest przeciętny nauczyciel i właśnie to czyni go wyjątkowym. Jesteśmy świeżo po drugiej edycji Elovego E-Sports Cup, której inicjatorem i pomysłodawcą jest właśnie pan Krzysztof. Takie przedsięwzięcia wymagają wiele poświęcenia i pracy, ale niesamowicie integrują uczniów i pokazują jak dobry i przyjacielski kontakt można mieć ze swoim nauczycielem. Ktoś, kto zaraża pasją tak skutecznie, bez wątpienia zasługuje na miano super belfra.

Kolejnym kandydatem został ksiądz Rafał Chwałkowski, który jest nauczycielem religii w węgorzewskim gimnazjum.
— Ksiądz Rafał jest dla młodzieży dużym autorytetetm — pisze pan Adam. — Jest przyjacielem, potrafi zaciekawić nie tylko w temetach religijnych, ale także pomaga rozwijać zainteresowania i talenty młodych. Poświęca im bardo dużo czasu nie mając go zapewne zbyt wiele dla siebie. Wiem, bo uczył moją córkę i syna. Inni rodzice oraz ich dzieci również uważają, że zasługuje na takie wyróżnienie, ale sam nidgy by o to zabiegał bo jest skromnym człowiekiem.

Zgłoszenie samo w sobie jest wyróżnieniem i wyrazem szacunku, dlatego zachęcamy Was, abyście również zgłaszali swoich ulubionych nauczycieli. Niech ci, którzy w edukację wkładają mnóstwo poświęcenia i serca poczują się dla Was ważni i wyjątkowi. Niech wiedzą, że zasługują na podziękowania. Jesteśmy pewni, że będzie to dla nich miła niespodzianka i motywacja do dalszej pracy. Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania.

Chcesz zgłosić kandydata? Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail (zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści i krótkie uzasadnienie) na adres e-mail: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca, do godz. 12.00. Głosowanie rozpocznie się po pierwszym zgłoszeniu i potrwa do 16 czerwca do godz. 23.59.


logotyp belfer 2017


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5