Zagłosuj na swojego super belfra!

2017-05-06 16:00:00(ost. akt: 2017-05-19 11:46:21)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Powinien być stanowczy, ale i troskliwy. Ma skutecznie przekazywać wiedzę i być autorytetem. Jaki jeszcze powinien być nauczyciel, którego pamięta się przez całe życie? Wy nam powiedzcie! Rozpoczynamy plebiscyt Super Belfer 2017 i mamy już pierwsze zgłoszenia. Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania.
Nasz plebiscyt podzielony jest na dwie kategorie. W pierwszej wskazujecie kandydatów na super belfra szkół podstawowych, w drugiej na najlepszego nauczyciela szkól ponadpodstawowych. Gdy tylko pojawiły sie pierwsze zgłoszenia, głosowanie ruszyło z kopyta. W tym tygodniu przedstawimy obecnych liderów obu kategorii.

Zaraża pasją i wiedzą
Pierwsze miejsce w rankingu szkół podstawowych należy obecnie do Waldemara Piechockiego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Węgielsztynie. Co sprawia, że otrzymał tyle głosów?
— Pan Waldemar to nauczyciel z powołania, który żyje dla swoich uczniów nawet po zajęciach i w dni wolne od nauki. — tłumaczy nasza Czytelniczka. — Pokazuje dzieciom świat niekonwencjonalne, potrafi zainteresować wiedzą i zaraża pasją. Taki nauczyciel to skarb!

Trener przez duże "T"
Liderem kategorii szkół ponadpodstawowych jest Krystian Paluch – nauczyciel wychowania fizycznego w węgorzewskim gimnazjum. Jak uzasadniliście jego kandydaturę?
— Pan Krystian to człowiek czynu — tłumaczy nasz Czytelnik. — To trener z prawdziwego zdarzenia, zresztą nie bez powodu mówi się, że prowadzi węgorzewską kuźnię talentów. Swoich podopiecznych wspiera i prowadzi na sam szczyt. Jest nie tylko nauczycielem i trenerem, ale też przyjacielem. Właśnie dlatego powinien zostać Super Belfrem 2017.

Jak zgłosić kandydata?
Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca, do godz. 12.00. Głosowanie rozpocznie się po pierwszym zgłoszeniu i potrwa do 16 czerwca do godz. 23.59.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5