Super Belfer 2017– doceń swojego ulubionego nauczyciela!

2017-04-28 12:00:00(ost. akt: 2017-06-06 11:44:15)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Powinien być stanowczy, ale i troskliwy. Ma skutecznie przekazywać wiedzę i być autorytetem. Jaki jeszcze powinien być nauczyciel, którego pamięta się przez całe życie? Wy nam powiedzcie! Rozpoczynamy plebiscyt Super Belfer 2017 i mamy już pierwsze zgłoszenia. Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania.
Jaki powinien być Super Belfer 2017? To pytanie skierowalismy do Was, bo to od Was zależy kto w tym roku weźmie udział w głosowaniu o zaszczytny tytuł.
— Super nauczyciel to taki, który ma dużą cierpliwośc do uczniów i potrafi znaleźć z nimi wspólny język. — mówi Ania, uczennica wegorzewskiego liceum. — Fajnie, gdy nauczyciel ma w sobie trochę luzu. Mamy u nas w szkole takich nauczycieli, lekcje z nimi zawsze są ciekawe.

— Moim zdaniem dobry nauczyciel to taki, który przede wszystkim wzbudza szacunek wśród uczniów — mówi mama 9-letniej Wiktorii, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie. — Nie tak dawno sama siedziałam w tych ławkach. Moja klasa nie należała do grzecznych, byliśmy żywiołową gromadką i ciężko było nas okiełznać, a jednak pamiętam nauczycieli, którym przychodziło to bez problemu. Byli wymagający, ale zależało im abyśmy wyszli na ludzi. Wspominamy ich z sentymentem do tej pory.

Nasz plebiscyt Super Belfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 roku i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM. Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły Super Belfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu Super Belfer 2017?
Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.00. Głosowanie rozpocznie się po pierwszym zgłoszeniu i potrwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.


SUPER BELFER – SZKOŁY PODSTAWOWE


SUPER BELFER – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PODSTAWOWE

TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5