Pierwsze miejsce w rankingach to dla nas wielkie wyróżnienie

2017-04-06 18:00:00(ost. akt: 2017-04-24 20:51:44)
Strażacy z OSP Harsz wciąż na prowadzeniu

Strażacy z OSP Harsz wciąż na prowadzeniu

Autor zdjęcia: Archiwum OSP Harsz

Strażaki "to fajne chłopaki" – zarówno Ci zawodowi, jak i ochotnicy z naszego podwórka. Mają w sobie moc przyciągania, są wspaniałymi ludźmi otwartymi na świat. To dla nich w lutym wystartowaliśmy z plebiscytem na "Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną Powiatu Węgorzewskiego"
W naszym plebiscycie na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną Powiatu Węgorzewskiego bierze udział 10 jednostek OSP z naszego powiatu: Harsz, Pozezdrze, Budry, Guja, Kuty, Ołownik, Perły, Radzieje, Węgielsztyn, Węgorzewo. Liderem głosowania od samego początku jest Ochotnicza Straż Pożarna w Harszu – nasi ubiegłoroczni zwycięzcy plebiscytu. Wyjazdy do pożarów i wypadków to stały element pracy, strażaków ochotników, jednak nie są im obce zabawy z dziećmi czy udział w imprezach. Są wszędzie tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy, angażują się w życie lokalnej społeczności, są lubiani i szanowani. Świadczy o tym ilość głosów, które oddajecie na wybrane jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz słowa uznania i wdzięczności za trud i poświęcenie jakie strażacy wkładają w codzienną pracę.

— Według rankingów, OSP Harsz zajmuje aktualnie pierwsze miejsce na Warmii i Mazurach jaki w powiecie węgorzewskim — nie kryje radości Mateusz Staniszewski, gospodarz w OSP w Harszu. — Pierwsze miejsce w rankingach to wielkie wyróżnienie. Nie ma chyba lepszego dowodu wdzięczności. Czy zostaniemy najpopularniejsza OSP Powiatu Węgorzewskiego? A może Najpopularniejszą OSP Warmii i Mazur? Wszystko w Waszych rękach! Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy i liczymy na dalsze wsparcie naszej jednostki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania. Poniżej podajemy wszystkie zgłoszone kandydatury oraz przypisane im kody sms. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Plebiscyt trwa do 24 kwietnia do godz. 23.59. To właśnie wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki naszego powiatu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5