II Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk

2014-12-12 12:26:35(ost. akt: 2014-12-12 12:51:50)
Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk

Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk

Autor zdjęcia: Archiwum Ośrodka Sportu i Rekreacji

Już w sobotę pokazy kempo, aikido, viet vo dao, karate, taekwondo i wiele innych atrakcji!
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II Węgorzewski Pokaz Sztuk Walk, który odbędzie się już w sobotę o godz. 18.00 na hali miejskiej (przy gimnazjum). Przed publicznością wystąpią zawodnicy z Węgorzewa i zaprzyjaźnione kluby z Giżycka i Kętrzyna. Wśród atrakcji znalazły się pokazy: kempo tai jutsu (sekcja sportów Walki CWKS Vęgoria — Marek Piotrowski), aikido (Giżycki Klubu Sztuk Walk Aikido — Jacek Szpakowski), viet vo dao (sekcja sportów walki CWKS Vęgoria — Andrzej Gordziewicz), karate kyokushin (Węgorzewski Klubu Karate Kyokushin — Krzysztof Kuprewicz) i taekwondo (kętrzyński Klub „Tygrys” — Tadeusz Snopek). Będą także występy artystów z Węgorzewskiego Centrum Kultury i konkursy z nagrodami. Wstęp wolny. Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza!

Przeczytaj zanim wpiszesz komentarz!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Najnowsze wydanie "Węgorzewskiego Tygodnia" już w sklepach. Zapraszamy do lektury!

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5