Sport w życiu twojego dziecka

2014-10-28 22:45:48(ost. akt: 2014-10-28 23:29:44)

Autor zdjęcia: Vęgoria

Bardzo ciekawa okazała się konferencja „Rola sportu w życiu Twojego dziecka”. Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób, które chwaliły sobie udział w tym przedsięwzięciu.
Na szkoleniu obecna była szczególnie grupa nauczycieli i trenerów – zarówno z Węgorzewa, jak i okolic. Nie zabrakło także i rodziców, którzy stanowili główną grupę docelową projektu.

Konferencję rozpoczął prezes Vęgorii, który przywitał uczestników, oddając następnie głos Jolancie Rodzewicz z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgorzewie. Po króciutkim wykładzie „Kultura spędzania czasu wolnego” zebrani mieli okazje wysłuchać relacji Marty Hruszki – doradcy zawodowego i pedagoga.

Po tym wstępie przedstawicielek środowiska węgorzewskiego, przyszedł czas na główny punkt programu – głos zabrała Dominika Wilczyńska, psycholog sportu. „Rola rodziny w rozwoju talentu sportowego – jak pozytywnie komunikować się z dziećmi”. Prowadząca nakreśliła temat stresu pojawiającego się w rywalizacji sportowej oraz praktyczne sposoby na ukierunkowanie do na dobre tory. Pokazała również, jak na aktywność fizyczną patrzą same dzieci i co dla nich jest najważniejsze. Teraz prace do wykonania maja opiekunowie młodych sportowców, którzy powinni zacząć praktykować zasady, z którymi zapoznali się na szkoleniu.

Spotkanie w „Ognistym Ptaku” zakończyło się poczęstunkiem, któremu towarzyszyły owocne rozmowy w kuluarach. Impreza ta była kolejną organizowana wspólnie przez Poradnię oraz Vęgorię. Cieszymy się, że nasza współpraca zmierza w dobrym kierunku, a beneficjentami tych działań są mieszkańcy naszego miasta.

Autorem zdjęć jest Zbigniew Śmierzyński

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Vęgoria

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. rodzic #1525699 | 178.56.*.* 29 paź 2014 17:40

    Oby więcej takich spotkań

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5