Najmłodsi piłkarze rozpoczęli wiosnę

2014-04-29 00:27:09(ost. akt: 2014-04-29 00:27:47)

Autor zdjęcia: Vęgoria

Za nami pierwszy turniej żaczków na trawiastej nawierzchni w tym roku. Na Stadionie Miejskim przy ul. Turystycznej w Węgorzewie było dziś bardzo gwarno i radośnie. Nic dziwnego - rywalizowało ze sobą aż pięć ekip, w tym trzy z Węgorzewa.
Wobec bogactwa uzdolnionych i palących się do gry chłopaków, pozwolić sobie mogliśmy w tym sezonie na wystawienie dwóch ekip. Zarówno team dowodzony przez Andrzeja Marta, jak i chłopcy Rafała Timoszuka zdali swój pierwszy wiosenny egzamin wzorowo. Co prawda po inauguracyjnym meczu Vęgorii I i jej remisie z drużyną z Kętrzyna pojawił się pewien niedosyt, lecz potem było już tylko lepiej. Kolejne trzy zwycięstwa - w tym decydujące w bratobójczym pojedynku ze swoimi kolegami - zapewniło zwycięstwo w całym turnieju.

W ostatnim spotkaniu w nieco lepszym położeniu była nasza druga drużyna, która przed "derbowym" spotkaniem miała na swoim koncie komplet punktów. Chłopcy jednak nieznacznie ulegli swoim kolegom z klubu i uplasowali się na drugiej pozycji.
W barwach naszych drużyn zagrali oczywiście także zawodnicy, którzy jeszcze niedawno reprezentowali Koszałka Opałka. Widać, że już się doskonale rozumieją ze swoimi nowymi kolegami, gdyż wspólnie stworzyli multum cieszących oko akcji, zakończonych zdobyciem bramki.

Turniej, który tym razem organizowany był przez Akademie Piłkarską Węgorzewo, zgromadził sporą publikę, w której przeważali rodzice zawodników każdej z drużyn. Już za tydzień kolej na nas. Liczymy, że sympatyków futbolu dopingujących wszystkich młodych piłkarskich adeptów będzie jeszcze więcej. Jako organizator planujemy dodatkowe atrakcje. Jakie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami :)


Wyniki turnieju:

Vęgoria I Węgorzewo – Granica Kętrzyn 3:3
Vęgoria II Węgorzewo – Akademia Piłkarska Węgorzewo5:0
Vęgoria I Węgorzewo
– Akademia Piłkarska Węgorzewo10:0
Vęgoria II Węgorzewo
– Mamry Giżycko 3:0
Akademia Piłkarska Węgorzewo – Mamry Giżycko 0:0
Vęgoria II Węgorzewo
– Granica Kętrzyn 3:0
Vęgoria I Węgorzewo
– Mamry Giżycko 8:0
Akademia Piłkarska Węgorzewo – Granica Kętrzyn 0:6
Granica Kętrzyn
– Mamry Giżycko 3:0
Vęgoria I Węgorzewo
– Vęgoria II Węgorzewo 4:2


Tak przedstawia się tabela po 1 turnieju:

1. Vęgoria I Węgorzewo 10 25:5
2. Vęgoria II Węgorzewo 9 13:4
3. Granica Kętrzyn 7 12:6
4. Mamry Giżycko 1 0:14
5. Akademia Piłkarska 1 0:21

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutajTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Vęgoria

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mario #1385001 | 46.170.*.* 29 kwi 2014 06:19

    Byłem, widziałem, przekonałem się, że w tym temacie idzie w dobrym kierunku. Radość wszystkich dzieci, tych węgorzewskich i przyjezdnych warta dalszego szlifowania w treningach, turniejach, w wycieczkach itp. Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5