Sebastian Kalafarski: Kolejne święta poza domem

2014-04-17 12:50:41(ost. akt: 2014-04-17 12:59:30)

Autor zdjęcia: WTR

Sebastian Kalafarski z Węgorzewa, jak wielu wyczynowych zawodników kadry narodowej, kolejne święta Wielkanocne spędził poza domem.
Po dziesięciodniowym odpoczynku w domu Sebastian, jedyny węgorzewianin w żeglarskiej kadrze narodowej, wyjechał wraz z innymi zawodnikami na kolejny sprawdzian naszej reprezentacji.

Po dwutygodniowym zgrupowaniu w Chorwacji, tym razem miejscem bazowym będzie piękne jezioro Garda we Włoszech. Tam w miejscowości Malcesine nasi żeglarze trenować będą przed kolejnymi regatami z cyklu Europa Laser Cup.

Regaty te odbędą się w tydzień po świętach wielkanocnych. Walka o medale na pewno będzie zacięta, bo zgłosiło się już 533 zawodników z całej Europy. Najlczniej obsadzoną klasą (233 żeglarzy) jest laser radial, w której Polskę reprezentował będzie zawodnik z Węgorzewa.

Tylko ciekawe informacje. Jak zawsze w każdy piątek

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: wtr

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5