Zabawa się udała!

2013-12-29 13:17:31(ost. akt: 2013-12-29 16:47:42)

Autor zdjęcia: Vęgoria

W dniu wczorajszym (sobota, 28.12 br.) odbył się Świąteczny Mecz Gwiazd. Impreza zapowiadała się bardzo udanie i taka też była – potwierdzić to mogą zarówno uczestnicy zmagań, jak i licznie zgromadzeni kibice.
Atmosfera zabawy udzielić się mogła wszystkim już przy wejściu do Hali Miejskiej. To właśnie tam przeurocze, rozpromienione uśmiechami dziewczęta- wspomagane „rodzynkiem”, naszym młodzieżowcem – z Vęgorii rozdawały balony, ulotki i kalendarzyki, wszystko oczywiście w barwach węgorzewskiego klubu.

Prawdziwe atrakcje czekały jednak już na parkiecie. Najpierw wiele śmiechu i radości dostarczyły małe dzieci z trzech klubów z naszego miasta: Koszałka Opałka, Akademii Piłkarskiej Węgorzewo oraz Vęgorii. Rywalizowały one na początku w konkurencjach sprawnościowych: żonglerce oraz slalomie z piłką, by następnie rozegrać – podzielone na kategorie wiekowe – miniturniej piłkarski na dwóch boiskach, Za swoje zaangażowanie i walkę zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem.

„Gwoździem programu” dzisiaj był Świąteczny Mecz Gwiazd, w którym naprzeciw siebie stanęli byli i obecni reprezentanci naszego klubu. Minimalnie lepsi okazali się ci pierwsi, prowadzeni przez obecnego kierownika Ośrodku Sportu i Rekreacji – Mariusza Niedziółkę, który w swojej piłkarskiej i trenerskiej karierze związany był z CWKS-em. Trzeba jednak przyznać, że pomimo faktu, że jego ekipa zagrała takim składem pierwszy raz (w dodatku w ostatniej chwili doszło w nim do drobnych zmian osobowych), to dysponował on -jak sama nazwa drużyny wskazywała – plejadą gwiazd. Nasi czwartoligowcy również zaprezentowali ciekawą, przyjemną dla oka grę, a akcje obydwu zespołów nagradzane były brawami publiczności.

Sam mecz miał specjalną otoczkę: przed pierwszym gwizdkiem odbyła się oficjalna prezentacje obu ekip, a w przerwie bracie Dominik i Patryk Kunowie oraz Arek Mroczkowski – młodzi „stomilowcy” – dali profesjonalny pokaz żonglerki. W samej końcówce pierwszej odsłony na placu gry pojawili się: Był też konkurs dla kibiców, w którym ochotnicy mogli stanąć „oko w oko” z naszymi bramkarzami, przy wykonywaniu rzutów karnych.

Wspólnie z jednym z portali zorganizowaliśmy także zbiórkę pieniędzy dla Tomka Kurzelewskiego który zmaga się z ciężką chorobą. O konkretnym efekcie naszej kolaboracji i Waszej hojności poinformujemy w najbliższym czasie


Gwiazdy Vęgorii – Vęgoria 6:5 (3:2)

Gwiazdy: Sebastian Wojtowicz, Wojciech Melnyk, Michał Wołowik, Tomasz Machniak, Tomasz Grunwald, Michał WIierzchowski, Michał Żerucha, Tomasz Mróz, Patryk Kun, Arkadiusz Mroczkowski, Dominik Kun

Vęgoria: Damian Suszczewicz, Jarek Petiuk, Kuba Prokop, Marcin Biaduń, Kamil Pruszyński, Patryk Depta, Paweł Bzdel, Piotr Kodeniec, Marek Duda, Stasiek Klein, Daniel Maliszewski, Tomek Grzebieniak, Wojtek Klukiński.

Organizatorami dzisiejszej imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie oraz CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Vęgoria

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5