Zbliża się Świąteczny Mecz Gwiazd

2013-12-17 22:05:36(ost. akt: 2013-12-17 22:05:22)

Autor zdjęcia: Vęgoria

W sobotę po świętach (28.12 br.) czeka nas fantastyczna zabawa na Hali Miejskiej. Emocjonująco będzie już od rana, w związku z siatkarskim Turniejem Świątecznym, jednak kumulacja nastąpi w godzinach popołudniowych.
Odbędzie się wtedy Świąteczny Mecz Gwiazd. Na boisku zaprezentują się dwie drużyny: obecni seniorzy Vęgorii oraz byli zawodnicy naszego klubu, którzy swoją karierę kontynuują poza Węgorzewem. Spodziewać się więc możemy futsalu na bardzo wysokim poziomie, choć cała impreza przebiegać będzie w atmosferze wspólnej, poświątecznej zabawy.

Przed Świątecznym Meczem Gwiazd popis piłkarskich umiejętności dadzą dzieci (rocznik 2004 i młodsi) z węgorzewskich klubów: Vęgorii, Akademii Piłkarskiej Grzegorza Kozłowskiego oraz Koszałka Opałka. Organizatorzy przygotowali też liczne atrakcje i konkursy z nagrodami dla kibiców.

Z całą pewnością warto się wybrać na tę imprezę. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w zabawie. Turniej dziecięcy rozpocznie się o godz. 16:30, a Świąteczny Mecz Gwiazd o godz. 18:00.

Zapraszamy!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Vęgoria

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zdezorientowany #1274125 | 89.229.*.* 18 gru 2013 13:55

    Mam pytanie do organizatora . Czy przed Świątecznym Meczem Gwiazd, wystąpią m.in. dzieci z Akademii Piłkarskiej Grzegorza Kozłowskiego, czy Akademii Piłkarskiej Węgorzewo , bo już się w tym wszystkim gubię?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5