LO najlepsze pod siatką

2013-03-07 12:14:05 (ost. akt: 2013-03-07 12:23:15)
2:0 — takim wynikiem siatkarki z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie pokonały wszystkie swoje rywalki w III Mistrzostwach Gminnych w Piłce Siatkowej Pań.
W sobotę, 2 marca, w pierwszym spotkaniu licealistki rozgromiły Kadrę Samą w Sobie. Równie dobrze poszło im z reprezentacją z „Helwinga”. Siatkarki z „Zaruskiego” nie dały szans także zawodniczkom Amators Pozezdrze. I końcowe zwycięstwo — nad Vęgorią Węgorzewo. Zapewne niemała w tym zasługa Patrycji Kuleszy, która otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z węgorzewskiego gimnazjum. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Vęgorii. Końcową klasyfikację zamykały zespoły Amators Pozezdrze i Kadra Sama w Sobie (odpowiednio czwarte i piąte miejsce). Najlepszą rozgrywającą została Angelika Kopiczko, reprezentantka Vęgorii. Najlepszą atakującą — Weroniką Gasperowicz — może pochwalić się zespół z gimnazjum. (ef)