Policjanci i przedstawiciele Przedszkola „Promyczek” w Szczytnie z wizytą na Oddziale Dziecięcym w szczycieńskim szpitalu

2023-06-02 09:18:29(ost. akt: 2023-06-02 09:23:19)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie oraz pracownicy Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 „Promyczek” w Szczytnie zorganizowali zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Szczytnie.
Pomysłodawcą zbiórki byli pracownicy Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 „Promyczek” w Szczytnie. W ich akcję włączyli się szczycieńscy policjanci. Razem udało się zebrać mnóstwo zabawek, które z okazji Dnia Dziecka zostały przekazane na Oddział Dziecięcy Szpitala Powiatowego w Szczytnie.

Funkcjonariusze oraz pracownicy przedszkola odwiedzili przebywającą w szpitalu 5-letnią Gabrysię, która jako jedyna została na Oddziale Dziecięcym. Dziewczynka otrzymała w prezencie, z okazji Dnia Dziecka zabawki, balony, słodkości oraz odblaski. Dziewczynka początkowo była zaskoczona wizytą policjantów i pracowników przedszkola. Buzia uśmiechnęła się jej jeszcze bardziej, kiedy zobaczyła ile prezentów przynieśli jej funkcjonariusze i panie z Przedszkola „Promyczek” w Szczytnie. Wielką radość sprawił jej balon, w jej ulubionym kolorze… oczywiście różowym!

Pozostałe zabawki, które udało się zebrać podczas zbiórki, policjanci oraz pracownicy przedszkola przekazali pielęgniarkom z Oddziału Dziecięcego, które umilą pobyt dzieci w szpitalu.
Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5