Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Szczytna.

2021-07-13 09:56:50 (ost. akt: 2021-07-13 09:57:40)
Już 17 i 18 lipca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Placu Juranda zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.
Lato już zagościło racząc nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Szczytna, gdzie serwować będą m.in. chińskie makarony, węgierskie langosze, hiszpańskie churrosy czy soczyste burgery. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.
Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.
Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy i tajskie lody zrollowane.
Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.
Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!
Strona wydarzenia: facebook.com/events/511267830192310

Co? II Festiwal Smaków Food Trucków w Szczytnie
Gdzie? Plac Juranda
Kiedy? 17-18 lipca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Szczytno
MDK Szycztno
MOS Szczytno
Browar Amber

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5