Dusił swoją konkubinę

2014-03-27 09:49:29(ost. akt: 2014-03-27 13:07:36)
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 34-letniemu Marcinowi K. mieszkańcowi Szczytna. Mężczyzna od 3 lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną - dusił i groził jej śmiercią.
Zaczęło się od zgłoszenie, że przy ulicy Kętrzyńskiego z zamkniętego mieszkania kobieta wzywa pomocy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. W między czasie sprawca otworzył drzwi. 34-letni Marcin K. dusił swoją konkubinę, groził jej, że ją zabije i zaatakował policjantów.
Funkcjonariusze przerwali gehennę kobiety. Ofiara została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Szczytnie. Okazało się, że mężczyzna był pijany. W organizmie miał prawie jeden promil alkoholu. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Natomiast pokrzywdzona kobieta opowiedziała kryminalnym o swoim dramacie, który trwał od ponad 3 lat. Kobieta bała się oprawcy i nikomu nie chciała mówić w jakiej znajdowała się trudnej sytuacji. Była zastraszona przez Marcina K. Śledczy ustalili, że w tej sprawie znęcanie się miało zarówno charakter psychiczny i fizyczny. 34-latek już usłyszał zarzuty. Wczoraj sąd aresztował Marcina K. na dwa miesiące. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policjanci apelują , aby każdy reagował na przemoc. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Każdy nawet anonimowo pod numerem telefonu 112 lub 997 może powiadomić najbliższą jednostkę policji, o fakcie znęcania się. Tak jak w tym przypadku wystarczył jeden telefon. Policjanci zareagują i sprawdzą każdy taki sygnał.


Tylko ciekawe informacje:Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5