III Rodzinny Turniej Karate

2013-12-16 10:12:12(ost. akt: 2013-12-16 10:16:26)
Około 150 osób wzięło udział w III Rodzinny Turniej Karate Kyokushin organizowanym przez sensei Dariusza Hrynowieckiego.
Na macie starli się zawodnicy ze Szczytna, Ostródy i Iławy. - Na początku odbył się pokaz rodzinnego karate w wykonaniu dzieci i rodziców – mówi Hrynowiecki. - Akademię Sztuk Walki Szczytno reprezentowała grupa 50 osób. Nasi zdobyli w sumie 20 medali, w tym 8 złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych – dodaje.
Miłosz Gacioch z ASWS zwyciężył w konkurencji sprawnościowej. Kumite wygrali Kacper Paprotny, Daniel Stolarczyk, Maciej, Żyliński i Julia Czujak. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 4-letni Antoni Zajączkowski. - Impreza miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia i to się udało – mówi Hrynowiecki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Matka młodego karateki #1273010 | 83.31.*.* 17 gru 2013 09:49

    Ogromną radość sprawiła dzieciakom informacja o turnieju. Od dłuższego czasu spotykają się one z karatekami z klubów ostródzkiego i iławskiego. Nawiązały się nawet przyjaźnie. Dzieci szybko się integrują i znajdują wspólny język. Kibicują sobie wzajemnie. Miło patrzeć na to, jak zachowują się dzieci z konkurencyjnych drużyn. Okazuje się, że dojrzałością emocjonalną i klasą przerastają władze naszego miasta i powiatu. Imprezę otworzył poseł PO Paweł Papke, osoba skądinąd nieprzypadkowa, wszak to były sportowiec. Ale cóż... Nie jest z jedynie słusznej partii, więc żadna z miejscowych person nie zechciała się pokazać na imprezie zorganizowanej przecież nie dla niego, ale dla dzieci. Z zażenowaniem patrzyłam na puste stoliki zarezerwowane dla przedstawicieli władz miasta i powiatu. Kiedy patrzę na zdjęcia w prasie ukazujące naszych włodarzy w kolejnych zaprzyjaźnionych miastach, to zaczynam się zastanawiać, czy "zaprzyjaźnianie się" z własnymi wyborcami nie jest im jeszcze potrzebne, bo do wyborów daleko? Wstyd. Małostkowość i zaściankowość.

    Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5