Piknik rodzinny w Spychowie

2013-06-18 17:05:12(ost. akt: 2013-06-18 17:44:05)

Autor zdjęcia: KATARZYNA PIERZCHANOWSKA

Na polanie leśnej Gawra dzieciaki ze spychowskiej zerówki świętowały wraz z rodzicami uroczystości z okazji Dnia Matki i Taty. Dzieci pod instrukcją wychowawcy pani A. Mierzejewskiej przygotowały program artystyczny, w których brały udział również rodzice.
Świętowano wspólnie dwa wydarzenia jednego dnia. Dzieciaki przygotowały radosne piosenki, pokazy taneczne, słuchały bajek, licznie zgromadzeni rodzice wysłuchali pięknych wierszy i z serca płynących życzeń w wykonaniu swoich pociech. Na zakończenie rodzice otrzymali wspaniale upominki w postaci własnoręcznie robionych zakładek do książek.

Po zakończeniu części artystycznej dzieci , dzieci upiekły kiełbaski, dodatkową atrakcja przygotowaną przez wychowawcę, była przejażdżka starym motocyklem.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5