Wernisaż wystawy "Okiem młodzieży"

2013-12-10 11:17:42(ost. akt: 2013-12-10 11:32:08)
Zdjęcia niezwykłych mazurskich krajobrazów z okolic Spychowa można było oglądać podczas wernisażu wystawy "Okiem młodzieży". Autorami prac są uczestnicy warsztatów fotograficznych realizowanych pod okiem instruktora Arkadiusza Dziczka.
W piątek, 29 listopada, w holu Zespołu Szkół w Spychowie odbył się wernisaż wystawy „Okiem młodzieży” autorstwa uczestników warsztatów fotograficznych. Zajęcia były realizowane pod okiem instruktora Arkadiusza Dziczka w ramach projektu „Możemy więcej”, współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Na wystawie dominowały zdjęcia niezwykłych mazurskich krajobrazów z okolic Spychowa. Dla Patrycji, Aldony, Kasi, Gabrysi, Zuzi, Angeliki, Oliwi i Wiktorii prezentowanie własnej twórczości fotograficznej na wystawie jest zupełnie nowym doświadczeniem. Pomimo że wystawa dopiero ujrzała światło dzienne i cieszy się zainteresowaniem, uczestniczki warsztatów mają już pomysły na kolejne. Dziewczyny nie zamierzają teraz odpoczywać, już w styczniu zapraszają na kolejną wystawę. Co tym razem pokażą nam fotografki ze Spychowa przekonamy się niebawem.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5