2011-08-13 18:00:00 - Mecz czwartej kolejki o mistrzostwo II ligi w sezonie 2011/12
OKS 1945 Olsztyn
3:2
(2:1)
Stal Stalowa Wola
Relacja odświeża się automatycznie (ost. akt. 2 mar 2021 16:06:33).
Michał Skórski
  • 90'

Koniec !!! OKS 1945 wygrywa 3:2 ze Stalą Stalowa Wola. Nerwowo było do samego końca...
  • 90'

Sędzia dolicza trzy minuty do końca meczu.
  • 89'

Czerwona kartka dla Pawła Baranowskiego. Za faul tuż przed polem karnym. Piłkarz Stali wychodził na pozycję strzelecką. Baranowski i kibice długo nie mogli się pogodzić z decyzją sędziego.
  • 88'

Świderski minimalnie obok słupka
  • 87'

Do zmiany szykuje się Piotr Łysiak.
  • 86'

Faul w ataku Pawła Baranowskiego na połówce Stali
  • 85'

Pięć minut do końca + to co doliczy sędzia. Nadal prowadzimy 3:2, ale nerwy będą do końca...
  • 81'

Taktyczny faul Filipka na środku boiska.
  • 80'

Do piłki podszedł Filipek, ale trafił tylko w obrońcę Stali.
  • 80'

Faul na Kunie 20 metrów od pola karnego. Będzie sytuacja bramkowa.
  • 80'

Dziesięć minut do końca meczu. Zapowiada się kolejna nerwowa końcówka w wykonaniu piłkarzy OKS 1945 Olsztyn.
  • 79'

Żółta kartka dla Michała Skórskiego. Stal gra bardzo ostro. Tym razem na murawie wylądował Bartosz Szaraniec.
  • 77'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Piątkowski za groźny faul na Pawle Głowackim.
  • 76'

Kolejna zmiana w Stali Stalowa Wola. Na boisko wszedł Kamil Gęsia. Zmienił Wojciecha Fabianowskiego.
  • 71'

Filipek wszedł i już daje znać o sobie. Wywalczył rzut rożny.
  • 69'

Schodzi bohater dzisiejszego spotkania Łukasz Suchocki. Na jego miejscu pojawił się Krzysztof Filipek.
  • 66'

Łukasz Suchocki mógł strzelić bramkę na 4:2. Trafił jednak prosto w bramkarza Stali.
  • 62'

W Stali S.W. zmiana. Na boisku pojawił Wojciech Białek. Zmienił Pawła Byrskiego. Białek był w zeszłym sezonie testowany przez trenera Zbigniewa Kaczmarka.
  • 55'

Spotkanie nadal jest wyrównana. Tutaj każda z drużyn może strzelić teraz bramkę.
  • 50'

Trzecia asysta Łukasza Suchockiego. Bramkę strzela Dominik Kun.
  • 50'

GOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 47'

Stal Stalowa Wola doprowadziła do remius. Bramkę strzelił Przemysław Żmuda.
  • 47'

GOOOOOOOOOOOOL
  • 46'

Podwójna zmiana w szerach OKS 1945 Olsztyn. Za Igora Biedrzyckiego wszedł Michał Świderski. Na boisku nie zobaczymy już Pawła Łukasika, którego zastąpił Łukasz Jegliński.
  • 46'

Początek drugiej połowy meczu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy. Piłkarze OKS 1945 Olsztyn prowadzą 2:1 w meczu ze Stalą Stalowa Wola.
  • 45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o minutę.
  • 38'

Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Marek Kusiak.
  • 38'

GOOOOOOOOOOOOOL
  • 37'

Faul Arkadiusza Kopruckiego na piłkarzu Stali, na pograniczu pola karnego.
  • 34'

Do strzału podszedł Łukasz Suchocki i trafia prosto w mur Stali Stalowa Wola.
  • 33'

Faul na Pawle Łukasiku 20 metrów od bramki. Będzie okazja na trzecią bramkę.
  • 32'

Faul na Suchockim w środkowej strefie boiska
  • 31'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Wojciecha Fabianowskiego wszedł Rafał Turczyn.
  • 29'

Stal Stalowa wyszła z kontrą. Pomocnik Stali został jednak zablokowany przez Arkadiusza Kopruckiego.
  • 28'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez piłkarzy "biało-niebieskich"
  • 27'

OKS wyszedł z kontrą za sprawą Pawła Łukasika. Akcja miała duże szanse na powodzenia, ale Dominik Kun za późno dostał podanie. Został zablokowany przez obrońcę Stali.
  • 26'

Obraz meczu się nie zmienia. Walka toczy się przeważnie w środku boiska.
  • 20'

Spotkanie się wyrównało. Nadal jednak OKS 1945 gra dobrze w obronie i Stal nie może stworzyć sobie bramkowej sytuacji. Ucichli kibice Stalówki przygnębieni wynikiem.
  • 15'

Piękny początek w wykonaniu olsztyński piłkarzy. I nasi piłkarze nie spoczęli na laurach i nadal zagrażają bramce gości.
  • 14'

Żółta kartka dla Marka Kusiaka
  • 12'

Żółta kartka dla Pawła Byrskiego
  • 9'

Bramkę z główki strzelił Radosław Stefanowicz.
  • 9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 7'

Bramkę strzela z główki Paweł Baranowski. Z rzutu rożnego dośrodkował Łukasz Suchocki.
  • 7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • 5'

Po pierwszych pięciu minutach 0:0. Na trybunach głośno. Śpiewają kibice Stomilu Olsztyn oraz Stali Stalowa Wola. Kibiców gości pojawiło się ok 250 osób.
  • 1'

Początek meczu
  • Witam serdecznie ze stadionu Stomilu w Olsztynie. Już za chwilę początek meczu OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola.