Rozpoczynamy plebiscyt!

2021-11-30 12:00:00 (ost. akt: 2021-12-03 01:07:46)
Bal Sportu i Biznesu

Bal Sportu i Biznesu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

PLEBISCYT\\\ Rusza 61. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa.
W piątek ogłosimy listę kandydatów, jednak lista będzie otwarta, bo nasi czytelnicy mogą zgłaszać swoich faworytów. Zresztą można - a nawet warto - zrobić to już teraz, wysyłając propozycje na adres sport@gazetaolsztynska.pl. Mile widziane krótkie uzasadnienie, czyli opis tegorocznych sukcesów kandydata. Uwaga - tegorocznych! Czyli argumentacja typu „dwa lata temu zdobył złoty medal mistrzostw Polski” nas nie przekona...
Tradycyjnie dziesięciu najpopularniejszych sportowców roku będziemy wybierać za pomocą głosowania kuponowego i sms-owego, chociaż myślimy o pewnych modyfikacjach, ale na razie cicho sza.
Oczywiście przygotujemy także kilkanaście konkursów sms-owych, w których nasi czytelnicy wybiorą m.in. Piłkarza Roku, Klub Roku czy Sportowe Wydarzenie Roku.
Wyniki ogłosimy pod koniec lutego na Balu Sportowca, jeśli jednak na przeszkodzie stanie nam koronawirus, wówczas impreza odbędzie się w późniejszym terminie (w tym roku uroczystą galę zorganizowaliśmy dopiero w czerwcu_.
Zatem prosimy przygotować długopisy i nożyczki do wycinania i wypełniania plebiscytowych kuponów, ale najpierw prosimy o przesłanie swoich kandydatów na adres sport@gazetaolsztynska.pl.