Po meczu z Jastrzębiem mecz w Jastrzębiu

2021-01-22 14:00:00(ost. akt: 2021-01-22 12:07:44)
Olsztynianie przeżyli w czwartek dużo radosnych chwil

Jak już informowaliśmy, w zaległym spotkaniu 9. kolejki PlusLigi Indykpol AZS w pięknym stylu ograł za trzy punkty wicelidera z Jastrzębia! A już jutro... rewanż na Śląsku.
Konia z rzędem temu, kto by przewidziałby tak radosny koniec spotkania w Uranii tuż po pierwszym secie, przegranym przez gospodarzy aż 15:25. Mimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że faworyt rozprawi się z Indykpolem AZS w godzinę z prysznicem, olsztynianie pokazali, jak się odwraca losy spotkania i jak nieprzewidywalna potrafi być siatkówka...

– Niby graliśmy u siebie, ale nie „dojechaliśmy” na tego pierwszego seta – przyznaje Damian Schulz z Indykpolu AZS (druga z rzędu statuetka dla MVP). – Ale to jest piękno sportu, że można dostać srogie lanie w jednym secie, a później wygrać trzy kolejne. To bardzo cieszy...
Już jutro olsztynianie zagrają z Jastrzębiem jeszcze raz, tym razem w hali rywala (g. 14.45, Polsat Sport).

* Inny wynik (z 11. kol.): GKS Katowice – Trefl Gdańsk 3:2 (-15, 23, 19, -19, 11).
22. kol. (wszystkie mecze w Polsacie Sport), piątek: Skra Bełchatów – GKS (g. 17.30); sobota: Jastrzębie – Indykpol AZS (14.45), Stal Nysa – Trefl (17.30), Resovia Rzeszów – MKS Będzin (20.30); niedziela: Verva Warszawa – Ślepsk Suwałki (14.45), Cuprum Lubin – Aluron Zawiercie (17.30). Mecz ZAKSA Kędzierzyn – Czarni Radom przeł. na 11 lutego.