Stomil Olsztyn wygrał z Pogonią Siedlce 2:0!

2016-05-29 17:27:20(ost. akt: 2016-05-29 19:48:56)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Olsztynianie pod wodzą Adama Łopatko, przed własną publicznością wygrali z Pogonią Siedlce 2:0 i poprawili swoją sytuację punktową w tabeli I Ligi. Wynik otworzył w 12 minucie Karol Żwir, a 27 minut później podwyższył rezultat Tsubasa Nishi.
Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 3. Rafał Zembrowski, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 10. Mariusz Rybicki, 20. Bartosz Osoliński, 25. Rafał Augustyniak, 26. Dawid Dzięgielewski, 11. Kamil Jonkisz - 19. Daniel Gołębiewski

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 93. Igor Biedrzycki, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak 3. Rafał Remisz, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi - 88. Rafał Kujawa, 11. Karol Żwir

Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)

Spotkanie to było dla Stomilu wagi być a nie być w I Lidze i olsztyński zespół dowiódł, że ma wolę walki i chce w niej pozostać. Podopiecznym Adama Łopatko serdecznie gratulujemy!

Więcej na temat meczu w poniedziałkowej "Gazecie Sportowej".

Komentarze (20) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. Redo #2001460 | 37.47.*.* 29 maj 2016 20:30

Brawa dla wszystkich, którzy byli dzisiaj na stadionie i stworzyli świetną atmosferę. Dzięki dla piłkarzy. Stomil Olszyn to jedyna prawdziwa Duma Warmii i Mazur.

Ocena komentarza: warty uwagi (16) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. Wierny kibic lat59 #2001456 | 178.235.*.* 29 maj 2016 20:21

Warto było,serce się raduje.Niech tradycja trwa nadal,to jest olsztyński patriotyzm.Nawet gdy STOMIL przegrywa,to zawsze jestem z nimi,bo Oni walczą.

Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz

2. fan #2001555 | 83.9.*.* 29 maj 2016 23:43

Jestem pełen podziwu i szacunku dla wszystkich , którzy nie pozwolili na likwidację STOMILU . Horror , dramatyczne wydarzenia pozwoliło poznać się wzajemnie . Zawodnicy , kadra szkoleniowa , działacze okazali się odpowiedzialnymi ludźmi i na pewno udowodnili , że mają WIELKIE SERCA . Funkcjonowanie klubu można porównać do CUDU . Gratulacje dla WSPANIAŁYCH KIBICÓW STOMILU , KTÓRZY OKAZALI W CIĘŻKICH CHWILACH SWOJĄ DETERMINACJĘ W WALCE O UKOCHANY KLUB. Życzę wszystkim dużo radości i sukcesów sportowych .

1. WieMa83 #2001639 | 31.2.*.* 30 maj 2016 09:25

Ludzie !!! Jeden (słownie: jeden) wygrany mecz, a co poniektórzy, aż sikają po majtach z radości. Niech takie zwycięstwa się powtarzają. Niech to będzie cykliczność. Nie twierdzę, że da się wygrać wszystko, bo to niemożliwe. Ale niech będzie normalnie. Niech będzie wola gry, determinacja, zaangażowanie... Dopiero wtedy będzie można mówić o Dumie Warmii. Powodzenia Stomil !

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2. OKS #2001863 | 88.156.*.* 30 maj 2016 18:25

Zawodnicy Pogoni swoją niemocą i snuciem się po boisku ułatwili naszym zwycięstwo. Powinno być co najmniej 4:0, ale jak się marnuje setki to o rozniesieniu w pył rywala nie ma co marzyc. Mimo wszystko i tak trzeba się cieszyć, że nie spadli bo ta połowa sezonu była po prostu tragiczna.

Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz