Igrzyska w Rio bez Zofii Klepackiej

2016-02-11 21:00:00 (ost. akt: 2016-02-11 18:08:37)

Autor zdjęcia: mat. Agencja TVN/x-news

Przed nami mistrzostwa świata i mistrzostwa Europy, znamy skład polskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w żeglarskiej klasie RS:X. W Rio de Janeiro zabraknie pary brązowych medalistów sprzed czterech lat Przemysława Miarczyńskiego i Zofii Klepackiej, zaś na starcie zawodów staną Piotr Myszka i Małgorzata Białecka.
- Bardzo ciężko się przygotowywałam do tych eliminacji i zabrakło trochę szczęścia. Ale pogodziłam się z tym, taki jest sport. Szkoda, żałuję, że mimo, że ważne imprezy przed nami, i mistrzostwa świata i puchary świata to u nas kwalifikacje już zakończone. To nie jest tak, że nie będziemy nigdzie startować, jednak takie były zasady PZŻ, każdy znał przepisy eliminacji do igrzysk, były one zresztą powtórzone po tym, co było przed Londynem. Bardzo możliwe, że do Tokio zasady kwalifikacji się zmienią - przyznała Zofia Klepacka.


Źródło: Agencja TVN/x-news

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD