Turniej Dzikich Drużyn. We wtorek losowanie na stadionie Stomilu

2014-06-05 15:53:07(ost. akt: 2014-06-05 15:57:20)
Do IV Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” zostało już tylko 9 dni. — Ta impreza, przez to, że mogą w niej uczestniczyć nawet drużyny podwórkowe, jest po prostu niezwykle sympatyczna — mówi Marcin Radziwon, właściciel firmy R-GOL, która jest głównym sponsorem nagród.
Pierwsze emocje związane z naszym turniejem czekać będą już w najbliższy wtorek. O godz. 17 na trybunie honorowej stadionu Stomilu Olsztyn odbędzie się losowanie fazy grupowej. I zachęcamy piłkarzy, trenerów i opiekunów do przybycia na tę uroczystość, chociażby dlatego, by poznać rywali.

Turniej odbędzie się 14 (roczniki 1995, 2000, 2003) i 15 (kategoria open) czerwca, początek o godz. 9.
Podobnie jak rok temu boisk w samym sercu Kortowa użycza Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Drugiego dnia zawodów na płycie stadionu w Kortowie maluchów zaprosimy na festyn sportowo-rekreacyjny.

Warto podkreślić, że każdy piłkarz otrzyma dyplom udziału. Najlepszym strzelcom, zawodnikom i bramkarzom w każdej kategorii wręczymy statuetki. Drużyny, które zajmą miejsca od I do III, wzniosą w górę puchary, a na ich szyjach zawisną medale. To nie wszystko, ponieważ zwycięskie zespoły otrzymają cenne nagrody rzeczowe.

Głównym sponsorem nagród dla piłkarzy już po raz drugi z rzędu jest firma R-GOL, która w ostatnich latach z lokalnej marki przerodziła się w jednego z największych dystrybutorów piłkarskiego sprzętu w kraju. — W tym roku nie mogło być inaczej — podkreśla Marcin Radziwon, założyciel i właściciel firmy R-GOL.com. I dodaje: — Turniej Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” przez to, że mogą w nim uczestniczyć nawet drużyny podwórkowe, jest po prostu niezwykle sympatyczna. A przy tym ta impreza ma duży rozmach i jest odpowiednio nagłośniona. Podoba się nam również jej przekrojowość.

Marcin Radziwon grał swego czasu w juniorach łódzkiego Widzewa i Warmii Olsztyn. — Piłkarski sezon wieńczą w tym roku przecież mistrzostwa świata w Brazylii, więc piłką, podobnie jak większość kibiców, będziemy żyć przez całe lato — zaznacza.

mp

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ssss #1412181 | 87.102.*.* 7 cze 2014 00:01

    dokładnie to jest prawda (potwierdzam) i teraz jak człowiek bd chciał się wys... to gps pokarzę czy nie sra po krzakach

    odpowiedz na ten komentarz

  2. gpsmap.blo.pl #1412065 | 94.242.*.* 6 cze 2014 21:30

    Słyszeliście o ustawie zezwalającej na lokalizowanie kogoś po numerze? Na podstawie numeru wyświetla obszar, na którym osoba się znajduje. Sprawdźcie sami gpsmap.blo.pl

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz