Taki turniej to prawdziwa frajda

2014-05-22 11:35:15(ost. akt: 2014-05-22 18:35:43)
14 i 15 czerwca w samym sercu Kortowa piłkarskie umiejętności zaprezentuje ponad pół tysiąca młodych i trochę starszych zawodników. Gwarantujemy wielkie, sportowe emocje!
Honorowy patronat nad IV Turniejem Dzikich Drużyn objął Urząd Marszałkowski w Olsztynie, który ufunduje m.in. puchary dla najlepszych trzech drużyn w każdej kategorii. — Zwłaszcza dla najmłodszych zawodników taki turniej to wielka frajda. A przede wszystkim rywalizacja z drużynami z całego regionu i emocje związane z każdym występem. Wielu czołowych polskich piłkarzy zaczynało swoje kariery od takich zawodów, szlifując później umiejętności w profesjonalnych klubach. W naszym regionie mamy bardzo zdolną młodzież, dlatego myślę, że i podczas tej edycji turnieju odkryjemy kilka piłkarskich talentów — mówi marszałek Jacek Protas.

Od kilku dni nie ma już wolnych miejsc. Teraz weryfikujemy deklaracje udziału. Chętne drużyny mogą oczywiście zapisywać się na listę rezerwową. I jeżeli któraś z drużyn zrezygnuje z udziału w turnieju, w jej miejsce zostanie wpisana kolejna z listy. Drużynę możecie zgłosić, wysyłając e-maila na adres: turniej@gazetaolsztynska.pl (w treści: nazwa i kategoria wiekowa oraz numer telefonu pełnoletniego opiekuna). Przypominamy także o dostarczaniu nam deklaracji udziału, które można pobrać ze strony gazetaolsztynska.pl/turniej. Możecie je do nas dostarczyć: osobiście do siedziby redakcji przy ul. Partyzantów 71, pocztą tradycyjną lub elektroniczną, wysyłając e-mail na turniejową skrzynkę (w treści załącznika skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji).

Sponsorem nagród dla piłkarzy jest m.in. firma R-GOL. Fundatorem nagród jest także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

mp
Źródło: Gazeta Olsztyńska