Za miesiąc odbędzie się IV Turniej Dzikich Drużyn "Gazety Olsztyńskiej"

2014-05-12 10:24:57(ost. akt: 2014-05-21 12:03:39)
Celne podania, piękne strzały i wspaniałe gole. To wszystko 14 i 15 czerwca podczas IV Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”. Dobrze bawić będą się także dzieciaki podczas sportowego festynu, który odbędzie się drugiego dnia naszej imprezy.
Do IV Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” możemy przyjąć jeszcze dziewięć ekip: cztery w kategorii 1995 i młodsi oraz pięć w kategorii 2000 i młodsi. W pozostałych dwóch kategoriach (2003 oraz open) chętne drużyny mogą zapisywać się na listę rezerwowych.


Na listę rezerwowych zgłoszenia również odbywają się na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy. I jeżeli któraś z drużyn zrezygnuje z udziału w rozgrywkach, w jej miejsce zostanie wpisana. Tak więc nie ma na co czekać, tylko trzeba zapisać drużynę.

W jaki sposób? Wysyłając do nas e-mail na: turniejgazetaolsztynska.pl. W treści wpisując nazwę drużyny, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna (musi być pełnoletni) oraz numer telefonu kontaktowego.
Przy okazji przypominamy także, że do czwartku czekamy na deklaracje udziału od drużyn, które zostały zakwalifikowane do turnieju. Możecie je pobrać z naszej strony gazetaolsztynska.pl/turniej i dostarczyć: osobiście do siedziby redakcji przy ul. Partyzantów 71 oraz pocztą tradycyjną lub elektroniczną na turniejową skrzynkę (w treści wysyłając skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji)

W kategorii rocznika 2000 i młodsi wystąpią m.in. ekipy Garda, Pawełas i ZSB Sosnowicz. — Chłopcy bardzo się ucieszyli na wieść o tym, że w tym roku Gazeta również organizuje turniej — mówi Antoni Smoliński, jeden z opiekunów piłkarzy.

Piłkarze biorą udział w różnych turniejach i mają na swoim koncie kilka pucharów. Antoni Smoliński zapewnia więc, że młodzi zawodnicy podczas naszego turnieju na pewno pokażą piłkarskie pazury.
— W tamtym roku poziom rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie — zaznacza opiekun. I dodaje: — Ale nasi chłopcy trenują praktycznie całym rokiem i jestem pewny, że dobrze się zaprezentują na boisku.

Zawody odbędą się 14 i 15 czerwca na boiskach w Kortowie. Pierwszego dnia turnieju wystąpią młodzi piłkarze w trzech kategoriach wiekowych: 1995, 2000 i 2003 (po 16 drużyn w każdej kategorii). Drugiego dnia swoje umiejętności piłkarskie zaprezentują zawodnicy z kategorii open.

W tym roku nie organizujemy dla maluchów turnieju, ale w czasie, gdy siódme poty wylewać będą piłkarze z kategorii open, na płycie boiska w Kortowie najmłodszych zaprosimy na festyn, oczywiście sportowy. Odwiedzą nas m.in. piłkarze i trenerzy Stomilu Olsztyn oraz drużyna futbolu amerykańskiego Olsztyn Lakers.
Sponsorem IV Turnieju Dzikich Drużyn jest Galeria Warmińska. Partnerami naszej imprezy są Stomil Olsztyn, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Urząd Marszałkowski.

mpŹródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. roti #1394507 | 89.228.*.* 12 maj 2014 20:38

    Niestety akurat w ten weekend co Gazeta Olsztyńska bedzie bardzo duzy turniej OSTRÓDA CUP dla rocznika 2003. Mysle, ze to niestety przebije wszystko bo przyjezdzaja naprawde mocne ekipy z zagranicy u bedzie wiele innych atrakcji

    odpowiedz na ten komentarz