Lipa celuje w zwycięstwo w Turnieju Dzikich Drużyn

2014-05-07 07:35:00(ost. akt: 2014-05-21 12:03:56)
Do rozgrywek pozostał nieco ponad miesiąc. Drużynom, które już się zgłosiły, przypominamy, że deklaracje udziału trzeba nam dostarczyć do 15 maja. I jeszcze jedno, drugiego dnia naszej imprezy przygotujemy sportowy festyn dla najmłodszych zawodników!
Wolne miejsca w naszym turnieju są jeszcze w niższych kategoriach, które zagrają pierwszego dnia zawodów (14 czerwca). Chodzi o roczniki: 1995 i młodsi, 2000 i młodsi oraz 2003 i młodsi. Jednak nie radzimy zwlekać z zapisami, ponieważ z doświadczenia wiemy, że ostatecznie chętnych jest więcej drużyn niż miejsc.

W wymienionych kategoriach wiekowych może wystąpić w sumie 16 drużyn. Wolnych miejsc w każdej kategorii jest osiem. W kategorii open (piłkarze powalczą o zwycięstwo 15 czerwca, czyli drugiego dnia zawodów) zgłosiły się 24 ekipy. To oznacza, że chętne drużyny mogą teraz zapisywać się już na listę rezerwowych. A te również odbywają się na zasadzie: kto pierwszy, ten lepszy. Kiedy któraś drużyna zrezygnuje z udziału w turnieju, w jej miejsce zostanie wpisana kolejna z listy rezerwowej.

Pierwszego, jak również drugiego dnia turnieju w kategorii 1995 i młodsi oraz open zagra drużyna Lipa z piłkarzami w wieku 18 lat. — Nazywamy się Lipa, ale źle w piłkę nie gramy! — zapewnia Piotr Krzyżanowski, kapitan. Dowód? — Rok temu zajęliśmy drugie miejsce. Przegraliśmy dopiero w finale i to na karne z drużyną ze Stawigudy.

A skąd pomysł na nazwę drużyny? — Jakoś trzeba było się nazwać i taką nazwę wymyśliliśmy z chłopakami — odpowiada Piotrek. I dodaje: — Lubimy grać w piłkę i już trenujemy na orliku. W tym roku celujemy w zwycięstwo w waszym turnieju!

Drugiego dnia oprócz zmagań piłkarzy w kategorii open na płycie głównej boiska odbędzie się festyn sportowy dla dzieci. Odwiedzą nas m.in. piłkarze i trenerzy Stomilu Olsztyn oraz drużyna futbolu amerykańskiego Olsztyn Lakers.
Sponsorem IV Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” jest Galeria Warmińska. Partnerami naszej imprezy są Stomil Olsztyn, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski oraz Urząd Marszałkowski.

Drużynę możecie zgłosić wyłącznie wysyłając e-mail na adres turniej@gazetaolsztynska.pl. W treści należy wpisać jej nazwę, kategorię wiekową, imię i nazwisko opiekuna oraz numer kontaktowy.

Warunkiem uczestnictwa jest ponadto pobranie i dostarczenie nam deklaracji udziału w zawodach. Deklaracje są do pobrania z naszej strony gazetaolsztynska.pl/turniej. Możecie je do nas dostarczyć w następujący sposób: osobiście do redakcji przy ul. Partyzantów 71, pocztą tradycyjną albo e-mailem na turniejową skrzynkę (w treści e-maila skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji). Na deklaracje drużyn, które już się zgłosiły, czekamy do 15 maja.

Jeżeli macie pytania, piszcie do nas na turniejowy adres e-mail.

mp


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. adi #1390356 | 46.186.*.* 7 maj 2014 10:41

    Szkoda, ze organizatorzy nie pomysleli, ze w tym terminie kategoria rocznika 2000 rozgrywa jeszcze swoje mecze ligowe(WMZPN) a CI chlopcy tez pewnie chcieliby wystartowac w Waszym fajnym turnieju,,,, takie małe przeoczenie ... albo i duże

    odpowiedz na ten komentarz

  2. 123 #1390296 | 83.15.*.* 7 maj 2014 09:00

    a co tam robi kombajn do zbierania bawełny?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)