Indykpol AZS Olsztyn przegrywa w Warszawie po zaciętej walce

2014-04-26 20:21:26(ost. akt: 2014-04-26 21:03:52)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W sobotę w Warszawie sprawdziła się stara siatkarska prawda, kto nie wygrywa 3:0, te przegrywa 3:2. Indykpol uległ akademikom ze stolicy i oddalił się od 5. miejsca i europejskich pucharów.
AZS Politechnika Warszawska - AZS Indykpol Olsztyn 3:2 (23:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:11)

Po dwóch dobrych setach Indykpol objął prowadzenie 2:0 i wydawało się, że do kolejnego spotkania w Warszawie podejdą z prowadzeniem 2:1 w meczach w serii do 3 wygranych. Niestety po raz kolejny sprawdziła się stara siatkarska prawda.

Olsztynianie ostatecznie przegrali dwa kolejne sety, a w tie breaku także nie dali rady gospodarzom i przegrali 3:2.

Tym samym Indykpol AZS Olsztyn oddalił się od 5. miejsca i europejskich pucharów. Jeśli teraz w niedzielę znowu przegrają z akademikami zajmą ostatecznie 6. miejsce. Jeśli uda im się wygrać na decydujący mecz rywalizacja przeniesie się do Olsztyna.