Rusza IV edycja turnieju „Gazety Olsztyńskiej” i Stomilu Olsztyn

2014-04-16 14:49:31(ost. akt: 2014-05-21 12:04:40)

Autor zdjęcia: Zbyszek Woźniak

Na mundialu w Brazylii polskiej reprezentacji, niestety, zabraknie. Ale piłkarskie emocje gwarantujemy za to w Olsztynie. Na naszą redakcyjną pocztę piszą do nas młodzi i trochę starsi piłkarze. Pytanie jest jedno: czy w tym roku w stolicy Warmii i Mazur również będzie można poczuć piłkarskiego ducha walki.
Niniejszym więc ogłaszamy, że oto rusza IV edycja Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” i Stomilu Olsztyn! W tym roku zawody odbywać się będą w podobny sposób, ale... Zresztą niedługo przekonacie się sami!
Tak samo jak rok temu, rozgrywki odbędą się w czerwcowy weekend i potrwają dwa dni — w sobotę i niedzielę. Podobnie też pierwszego dnia na boisko wybiegną ekipy w trzech kategoriach wiekowych (po 16 drużyn każda): 1995 i młodsi, 2000 i młodsi oraz 2003 i młodsi. W niedzielę murawę zdominuje zaś kategoria open (24 drużyny).

Ale mamy też coś dla maluchów, a dokładnie festyn na sportowo. I już dzisiaj możemy wam zdradzić, że zabawy nie zdominuje piłka nożna! Przygotowujemy też dodatkowe atrakcje, o których poinformujemy już wkrótce. Jeżeli macie turniejowe pytania, piszcie do nas: turniej@gazetaolsztynska.pl.

mp


Źródło: Gazeta Olsztyńska