Indykpol AZS rozpoczyna rywalizację w rundzie play off

2014-03-04 20:21:28(ost. akt: 2014-03-04 16:11:42)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Znane są już dokładne terminy pierwszych dwóch meczów Indykpolu AZS z ZAKSĄ w rundzie play off o miejsca 1-8 w PlusLidze (rywalizacja do trzech zwycięstw).
Otóż olsztynianie – których aż pięć ostatnich (!) spotkań o punkty pokazał na żywo Polsat Sport – zagrają w Kędzierzynie w najbliższy piątek i sobotę o godz. 18. Tym razem jednak transmisji telewizyjnych nie przewidziano, a jedynym meczem startujących w weekend play-offów PlusLigi, który zagości na ekranach telewizorów, będzie piątkowa potyczka Jastrzębskiego Węgla z Czarnymi Radom (Polsat Sport, g. 18). W sobotę i niedzielę uwagę telewidzów będzie absorbował natomiast finałowy turniej Pucharu Polski siatkarek.

Z kolei pucharowe emocje wśród panów – z udziałem aż ośmiu drużyn – zaczną się w następny czwartek. Polsat Sport pokaże całe finały w Zielonej Górze (13-16.03), w tym ćwierćfinałowy pojedynek Indykpolu AZS z... ZAKSĄ (13 marca, g. 17). Najbliższy mecz olsztynian w Uranii – trzeci w serii play off z ekipą z Kędzierzyna – zaplanowano na niedzielę 23 marca (g. 17), a ewentualny czwarty – na 24.03. Ze względu na wymogi transmisji telewizyjnej terminy spotkań mogą ulec zmianie. Na stronie www.indykpolazs.pl trwa już internetowa sprzedaż biletów na trzeci mecz I rundy play off (cena 20 zł).

pes


Źródło: Gazeta Olsztyńska