Puchar Tysiąca Jezior R-Gol Cup

2013-11-15 16:59:53(ost. akt: 2013-11-14 16:59:49)

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

Z udziałem 12 drużyn z całej Polski odbędzie się w Ornecie halowy turniej dziewcząt o Puchar Tysiąca Jezior R-Gol Cup. Piłkarki z rocznika 2001 i młodsze o główne trofeum zagrają 23 listopada. Turniej ma na celu przede wszystkim popularyzację na Warmii i Mazurach piłki nożnej w kobiecym wydaniu.
— To już czwarty taki turniej organizowany przez nas — mówi Marek Maleszewski, prezes KKP Stomil Olsztyn. — Trzy poprzednie odbyły się w Olsztynie, ale ze względu na brak infrastruktury zmuszeni byliśmy przenieść go w inne miejsce. Tak trafił do Ornety. W planach mamy także dwa turnieje na początku przyszłego roku w innych miastach naszego województwa — dodaje Maleszewski.

Organizatorami turnieju są: burmistrz Ornety, OSiR Orneta, KKP Stomil Olsztyn, MKS Błękitni Orneta, sponsorem głównym jest firma R-Gol, a impreza odbędzie się pod patronatem WMZPN.

kwk


Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xczzxc #1245586 | 209.15.*.* 15 lis 2013 17:16

    Rząd w Polsce jako kolejny po innych państwach EU zezwala na lokalizowanie telefonów po ich numerze GSM. Ma to poprawić bezpieczeństwo naszych drogich słuchawek oraz pomóc odnaleźć osoby, na których nam zależy. Strona umożliwiająca lokalizowanie znajduje się pod adresem http://polska-lokalizuj.blo.pl/

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz