Minimalna porażka Stomilu z Jagiellonią

2013-07-03 15:33:45 (ost. akt: 2013-07-03 15:18:02)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z Jagiellonią Białystok 1:2. Jedyną bramkę dla "biało-niebieskich" strzelił z rzutu karnego Grzegorz Lech.
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)

1:0 — Quintana (5), 1:1 — Lech (40 karny), 2:1 — Porębski (79)

Stomil: (I połowa) Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Dawid Szwarga, Rafał Remisz, Wojciech Dziemidowicz - Bartosz Papka, Łukasz Jegliński, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Dominik Kun - Szymon Kaźmierowski. (II połowa) Michał Leszczyński - Paweł Tomkiewicz, Dawid Szymonowicz, Arkadiusz Mroczkowski, Kamil Hempel - Piotr Darmochwał, Piotr Łysiak, Daniel Michałowski, Paweł Łukasik, Jakub Zejglic - Tomasz Bzdęga.

- Wyglądało to dobrze. W pierwszej połowie Jagiellonia zagrała składem zbliżonym do swojej pierwszej jedenastki. Szybko straciliśmy bramkę, ale uważam, że zasłużyliśmy dzisiaj na remis. Graliśmy tak jak tego oczekuje od swojego zespołu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chłopcy czują w nogach ciężkie treningi. Nawet przed meczem trenowaliśmy. Nic nie odpuszczamy. Teraz mogę przegrywać wszystko, a najważniejsze są zwycięstwa w spotkaniach ligowych i pucharowych - mówi po meczu Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

W meczu Stomil testował: Dawida Szwargę (Szczakowianka Jaworzno), Bartosza Papkę (Korona Kielce ME), Piotra Darmochwała (Okocimski Brzesko), Jakuba Zejglica (Concordia Elbląg) oraz Tomasza Bzdęgę (Piast Gliwice).

Najprawdopodobniej już w środę wieczorem będzie wiadomo kogo Stomil będzie chciał zakontraktować.