Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Wartą w Poznaniu

2013-05-22 18:43:43 (ost. akt: 2013-05-22 19:40:05)

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn wykonali kolejny krok w kierunku pozostania na nowy sezon w I lidze. Zremisowali 1:1 z bezpośrednim rywalem o utrzymanie. Bramkę dla Stomilu na początku drugiej połowy strzelił Paweł Piceluk.
Warta Poznań - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)

0:1 - Piceluk (48), 1:1 - Trojanowski (61)

Warta: Lis - Wilczyński, Wichtowski, Bartkowiak, Gajda - Magdziarz, Ngamayama (76 Onsorge), Giel (79 Nowosielski), Pogonowski, Trojanowski - Bartoszak (64 Klatt)

Stomil: Skiba - Bucholc, Baranowski, Remisz, Hempel - Strzelec, Jegliński (67 Glanowski), Głowacki, Lech (79 Kun), Kaczmarek - Piceluk (74 Kaźmierowski)

W pierwszej połowie kibice w Poznaniu nie zobaczyli żadnej skutecznie wykończonej akcji.

Podobnie jak w ostatnim zwycięskim meczu w Legnicy Stomil od mocnego uderzenia rozpoczął drugą połowę. Na listę strzelców wpisał się Paweł Piceluk, który wykorzystał bardzo dobrą akcję Łukasza Jeglińskiego i Grzegorza Lecha. Piotr Skiba dał się pokonał przez Marcina Trojanowskiego. Zawodnik Warty wbiegł w pole karne i z ostrego kąta pokonał olsztyńskiego bramkarza.

Kolejny mecz piłkarze z Olsztyna zagrają w sobotę z Okocimskim KS Brzesko. Początek meczu o godzinie 16:00. Uwaga! Na ten mecz kobiety wejdą za darmo!

Źródło: Gazeta Olsztyńska