Ponad połowa miejsc w Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej” już zajęta

2013-05-15 08:04:44(ost. akt: 2013-05-15 15:40:00)
Już 26 ekip zgłosiło się już do III edycji Turnieju Dzikich Drużyn „Gazety Olsztyńskiej”! Wasze zainteresowanie przerasta nasze oczekiwania i jak tak dalej pójdzie, to limit zgłoszeń wypełni się jeszcze przed końcem maja.
Entuzjazm niektórych z was wręcz zaskakuje. — Już graliśmy w turnieju i przy okazji chcieliśmy zapytać, czy można grać zarówno w kategorii 1994 i młodsi oraz open — zakomunikował Przemysław Dąbrowski, kapitan The Sznycel Boys, który wczoraj przyniósł zgłoszenie swojej ekipy do naszej redakcji osobiście.

Odpowiedź: oczywiście! Jest tylko jeden warunek: trzeba dać radę. Mecze grupy najstarszej będą rozgrywane w sobotę (22 czerwca), a grupa open ma rywalizować dzień później (23 czerwca), więc teoretycznie granie w obu jest możliwe. Trzeba mieć tylko zdrowie.

Najwięcej zgłoszeń jest jednak, jak na razie, nie do kategorii najstarszych, ale do tej średniej (rocznik 1999 i młodsi) kategorii wiekowej. Do rozgrywek nastolatków zgłosiło się już dziewięć ekip, a to oznacza, że do zapełnienia planowanego limitu zostały już tylko trzy miejsca!

@tekst glowny:Zgłoszenia do turnieju można nam dostarczać osobiście, listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wystarczy przeczytać regulamin, a później pobrać z naszej strony internetowej (www.gazetaolsztynska.pl) deklarację uczestnictwa. Oprócz deklaracji, na adres turniejgazetaolsztynska.pl można również wysyłać wszelkie pytania dotyczące organizowanych przez nas zawodów. Większość informacji będzie także zamieszczanych na facebookowym fanpage'u turnieju, przez który również można się z nami kontaktować.

Sponsorem turnieju jest grupa DBK

PEGA