Łyna rozpoczęła sezon od meczu ze spadkowiczem z IV ligi. Do przerwy było dobrze...

2017-08-13 14:47:32(ost. akt: 2017-08-13 18:03:15)
Łyna Sępopol

W meczu kończącym 1. kolejkę piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol zagrała na wyjeździe ze spadkowiczem z IV ligi Omulwią Wielbark.
Po pierwszej połowie Łyna prowadziła 1:0. Prowadzenie dał jej debiutujący w pierwszym zespole 19-letni Karol Snopkowski.

Korzystny dla naszego zespołu wynik utrzymywał się do 68. minuty. Wówczas gospodarze doprowadzili do wyrównania. Wynik 1:1 utrzymał się już do końca meczu.

W następnej kolejce drużyna z Sępopola zagra w środę 16 sierpnia u siebie z Granicą Bezledy.