Nowa rada ma już przewodniczącego

2014-11-27 14:28:57(ost. akt: 2014-11-27 14:35:09)
Dzisiaj na pierwszej sesji zebrała się niedawno wybrana nowa Rada Miejska. Znamy już nazwisko przewodniczącego oraz jego dwóch zastępców.
Przewodniczącą rady została Beata Jarzynka (Wspólnota Samorządowa). Funkcje wiceprzewodniczących będą pełnić Karolina Sikora i Daniel Gajek (oboje PiS).

Przypomnijmy, że spośród 15 radnych, siedmioro uzyskało mandat z listy Prawa i Sprawiedliwości. Pozostałe miejsca po równo rozdzieliły między siebie Wspólnota Samorządowa i Blok dla Ziemi Sępopolskiej. Całą listę możesz zobaczyć w tym miejscu.

Mieszkańców Sępopola i gminy czeka jeszcze druga tura głosowania na burmistrza. Odbędzie się ona w niedzielę 30 listopada. Lokale wyborcze będą otwarte w g. 7-21.

kwk

Przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie "Gońca"!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czytelnik #1582486 | 83.9.*.* 28 lis 2014 10:47

    gratulacje dla radnych, średnia wieku wskazuje na to ze beda chłonąć wiedzę jaka jest niezbedna dla realizacji budzetu i kontroli nad organem wykonawczym. to nie jest proste ale dla tych , ktorzy wiedzą po co wystartowali już poinni ruszyć do nauki i przynajmniej przeczytać ustawę o samorzadzie i finansach publicznych. bedziemy was obserwowac na sesjach- zobaczymy ,jakimi wysłańcami narodu bedziecie-powodzenia!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5