Dzieci ze szkoły w Dzietrzychowie odwiedziły olsztyńskie media

2014-11-11 11:01:25 (ost. akt: 2014-11-11 11:04:14)
Podczas wizyty w TVP Olsztyn

Podczas wizyty w TVP Olsztyn

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Dzieci z podstawówki w Dzietrzychowie, uczestniczące w zajęciach projektu "Poznawanie przez działanie", gościły w Radiu Olsztyn i TVP Olsztyn, a także w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej".
Podczas spotkania z dziennikarzami dzieci miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy radiowca, dziennikarza telewizyjnego oraz redaktora gazety. Na żywo obserwowały, jak powstaje i w jaki sposób realizowany jest serwis informacyjny.

Dzięki uprzejmości pracowników radia, telewizji i gazety, mogły wejść do wszystkich zakamarków poszczególnych redakcji.

Uczestnicy wycieczki byli pod szczególnym wrażeniem przyjęcia przez radiowców. Pełni wrażeń jeszcze długo przeżywali spotkanie w radiu.

Tego typu wyprawy są niezwykle potrzebne i rozwijające, poszerzają wiedzę na temat różnych zawodów i otwierają na społeczne działania.

Magdalena Magdziak


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5