Tego nikt się nie spodziewał, popis Naruszewiczów!

2014-11-02 15:52:44(ost. akt: 2014-11-02 16:05:10)
Wynik inny niż wygrana Łyny Sępopol byłby ogromną niespodzianką. Jej rywalem w 15. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej był przecież najgorszy zespół w tabeli. Nikt jednak nie mógł chyba przewidzieć tego, co wydarzy się na boisku.
To był mecz Rafała Naruszewicza! Pomocnik Łyny miał swój dzień i do siatki gości z Jezioran trafił aż cztery razy.

To był też dzień Naruszewiczów, bo jego brat Tomasz dołożył jeszcze dwa gole. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Łukasz Pawłowski, bramkę zdobył Grzegorz Zych.

- Do przerwy prowadziliśmy co prawda 4:1, ale goście trafili jeszcze w słupek, a nasz bramkarz Krystian Pawłowski dwa razy bronił w sytuacjach sam na sam - powiedział wiceprezes Łyny Edmund Oleszkiewicz.

To 8. zwycięstwo Łyny w kończącej się rundzie jesiennej. Na półmetku sezonu drużyna z Sępopola ma 27 pkt (bramki 36:29), zajmuje 6. miejsce i o ligowy byt wiosną martwić się raczej nie musi.

Póki co jednak, trzeba zagrać dwie kolejki przeniesione z rundy rewanżowej. W sobotę 8 listopada Łyna zagra na wyjeździe z Wilczkiem Wilkowo, a w dniu Święta Niepodległości podejmować będzie Tęczę Biskupiec.


kwk

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już w kioskach!


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5