Komendant straży miejskiej trenerem piłkarzy Łyny

2013-07-22 13:14:30(ost. akt: 2013-07-22 13:26:15)
Przygotowania do kolejnego sezonu w V lidze piłkarze Łyny Sępopol rozpoczęli już jakiś czas temu, ale po rezygnacji Tomasza Paszkowskiego z funkcji trenera działacze spędzili kilkanaście dni na poszukiwaniu jego następcy. Wreszcie cel osiągnęli.
Nowym trenerem Łyny został Bogusław Żukowski z Korsz. W ostatnim sezonie prowadził on a-klasowego Juranda Barciany, wcześniej pracował także w Sokole Garbno, Tytanie Łankiejmy i MKS Korsze.

Co ciekawe, na co dzień jest... komendantem straży miejskiej w Korszach.
— Z nowym trenerem jesteśmy umówieni, że poprowadzi pierwszą drużynę przez półtora roku — mówi Edmund Oleszkiewicz, wiceprezes klubu z Sępopola.

W ostatnią sobotę Łyna rozegrała wewnętrzny sparing. Zagrało w nim 23 zawodników, byłych i obecnych, a także juniorzy.

Z kolei w środę 24 lipca na swoim stadionie Łyna zmierzy się w meczu kontrolnym z III-ligowym MKS Korsze.

kwk

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. czesiu #1149894 | 79.191.*.* 22 lip 2013 22:52

    co to ma być??? czy ktoś zrozumiał ten tekst ???? autor tego tekstu musiał być na niezłym "haju" ,chłopie zmień lekarza bo ten w 100% cię oszukuje .

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz

  2. my i wy #1149359 | 5.173.*.* 22 lip 2013 13:44

    Leming; osobnik człekopodobny wyprodukowany i zaprogramowany przez propagandę mediów polskojęzycznych, które zostały powołane przez służby specjalne. Materiałem podatnym do stworzenie leminga to: byli SB-ki, agenci, komuchy, lewaki, potomkowie NKWD, KGB, górale z góry Synaj i inni dewianci, którzy chcą ukryć wrogość do Polski i naszej tożsamości. Zadaniem lemingów jest atakować wszystkich, którzy krytykują Tuska i P O, albo wspomną o możliwości zamachu w Smoleńsku. Jeżeli zamordowano Prezydenta i 95 osób w tym najważniejsze osoby w państwie oraz dowódców wszystkich rodzajów sił zbrojnych, lemingi są po to aby ten fakt zagłuszać. Główny leming kaszubsko-niemiecki oddał wszystkie dowody ruskim i nie dopuścił do zbadania przyczyn tragedii przez ośrodki naukowe. Zaraz po tragedii uruchomiona została machina łgarstw, którą karmiono rodziny ofiar i społeczeństwo. Dowody w sprawie są systematycznie niszczone w przeciwieństwie do innych katastrof gdzie zespoły naukowców badają każdy detal. Ponieważ leming nie posiada ludzkich odruchów, uczuć i możliwości myślenia jego pożywieniem są; pogarda dla innych, łgarstwa, chamstwo, agresja. Jeżeli lemingowi brakuje już pożywki to media uruchamiają lawinę ataków i wywołują konflikty. Wtedy lemingi na nowa mają dostarczaną pożywkę. Ponieważ zadaniem wrogich naszemu narodowi mediów polskojęzycznych, których posiadaczami są służby specjalne na usługach obcych państw, lemingi są stale dokarmiane. Łgarstwa, ośmieszanie naszych; tradycji, religii i obyczajów wyrzucanie ze szkół nauki historii i religii ma służyć wynarodowieniu Polaków. W miejsce wciskanego polakom internacjonalizmu, który został odrzucony, wciska się europejskość w najgorszym wydaniu, która niesie ze sobą dewiacje, zboczenia oraz obce narodowi ideały. Obłąkana ideologia komunistyczna jest zastępowana kultem pieniądza i poniżaniem naszej dumy narodowej w czym uczestniczą agenci z "nocnej zmiany". Lemingi maja zapewnioną pożywkę dopóki nie zostaną wyrzucone na śmietnik obce, polskojęzyczne media i ich antypolska propaganda. Naród zawsze w chwilach trudnych jednoczył się i teraz też tak będzie.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5