Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka

2013-06-03 19:45:13 (ost. akt: 2013-06-04 01:49:48)

Autor zdjęcia: Koło Kleń w Sępopolu

Koło Wędkarskie Kleń w Sępopolu zorganizowało 1 czerwca 2013 zawody wędkarskie dla dzieci VIII Dziecięcy Puchar Łyny "UKLEJKA 2013".
Już po raz ósmy, zgodnie z coroczną tradycją, Koło Wędkarskie KLEŃ w Sępopolu zorganizowało 1 czerwca 2013 wędkarskie zawody dla dzieci VIII Dziecięcy Puchar Łyny "UKLEJKA 2013".

Wzięła w nich udział rekordowa liczba 29 dzieci wraz z opiekunami, rodzicami czy też dziadkami. Miejscem imprezy jest od kilku lat stanica wodna położona przy kompleksie sportowym w Sępopolu, gdzie znaleźć można wszelkie udogodnienia do przeprowadzenia takiej imprezy dla dzieci . Jedynym warunkiem wzięcia udziału było wcześniejsze potwierdzenie chęci uczestnictwa , bo od pierwszej edycji Pucharu, zgodnie z naszą wolą, udział dla dzieci jest bezpłatny.

Dzięki hojności i życzliwości wielu darczyńców i sponsorów udaje nam się przeprowadzać takie zawody, by żadne dziecko nie odeszło z nich bez nagród, fajnego upominku, pamiątkowego znaczka czy medalu, dyplomu a zwycięzcy pucharu.

Zawody okazały się świetną zabawą dla dzieci, nie pozbawioną nutką zdrowej rywalizacji a, jak przystało na ten sport, odbyły się one na łonie natury i świeżym powietrzu.
Tradycyjnym zwieńczeniem zawodów był poczęstunek, na utrudzone zmaganiami dzieci czekały lody i napoje, kiełbaska z grilla i słodkie ciasta.

Coraz większa frekwencja i popularność tego typu imprezy utwierdza nas w przekonaniu o słuszności i potrzebie organizowanie takiego typu imprezy, właśnie dla naszych najmniejszych.

Wszystkie zdjęcia z imprezy można obejrzeć na stronie naszego Koła Wędkarskiego KLEŃ

http://www.klen-sepopol.com.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym roku strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PZW

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uczestnik #1137208 | 83.24.*.* 8 lip 2013 20:08

    Fajna impreza wędkarska z ekstra nagrodami dla dzieci i darmowym poczęstunkiem, oby więcej takich w naszym mieście.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5