"Listy z daleka", czyli koncert Olgi Bończyk

2013-05-30 19:13:09(ost. akt: 2013-05-30 19:19:07)
Olga Bończyk

Olga Bończyk

Autor zdjęcia: www.olgabonczyk.art.pl

„Listy z daleka”, czyli koncert piosenek Kaliny Jędrusik w wykonaniu Olgi Bończyk, Leśniczówka Pranie, 10 sierpnia (sobota), godz.18.
Na program „Listy z daleka” składają się piosenki skomponowane i napisane przez legendy polskiej muzyki (m.in.: Wasowski, Przybora, Młynarski, Osiecka), śpiewane przed laty przez Kalinę Jędrusik.

Aranżacje zostały przygotowane przez jednego z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistow w Polsce, Jacka Piskorza (dyrektor muzyczny m.in. KFFP Opole oraz programów takich, jak „Idol” czy „Jak oni śpiewają”) oraz uznanego w Polsce i za granicą wybitnego krakowskiego kompozytora, aranżera i pedagoga, Henryka Jana Botora.

W koncercie m.in.: „Nie budźcie mnie”, „La valse du mal”, „O Romeo”, „Nie pożałuje pan”, „Jesienna dziewczyna”, „Zmierzch”, czy „Na całej połaci śnieg”.

Wszystkie wykonuje Olga Bończyk - aktorka teatralna i filmowa, szerszej publiczności znana z serialu "Na dobre i na złe" oraz programu "SmaczneGo", na stałe współpracująca z teatrami warszawskimi.

Bilety 35 zł

źródło: Leśniczówka Pranie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5