19-latek włamywał się do domków letniskowych. Został zatrzymany

2014-05-09 09:01:02 (ost. akt: 2014-05-09 09:20:24)
Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu Dawidowi B. z gminy Rozogi. Mężczyzna włamywał się do domków letniskowych i pomieszczeń gospodarczych. Jego łupem padły przede wszystkim elektronarzędzia i kabel elektryczny. Pokrzywdzeni wycenili wartość strat na kwotę ponad dwóch tysięcy złotych.
W kwietniu do szczycieńskich policjantów wpłynęło pięć zawiadomień o kradzieżach z włamaniami do domków letniskowych i pomieszczeń gospodarczych w Farynach. Sprawca wyłamywał zamki w drzwiach wejściowych do pomieszczeń. Jego łupem były przede wszystkim elektronarzędzia i kabel elektryczny. Sprawca w ten sposób wzbogacił się o ponad dwa tysiące złotych.
Pracujący nad sprawą kryminalni w środę, 7 maja, zatrzymali 19-letniego Dawida B., który noc spędził w policyjnej celi i już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniami. 19-latek przyznał się do winy.
Wczoraj prokurator na wniosek policjantów postanowił o oddaniu Dawida B. pod dozór policyjny. Teraz młodemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Tylko ciekawe informacje:

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5