Dozór za znęcanie się nad rodziną

2014-03-20 11:33:46(ost. akt: 2014-03-20 14:17:06)
Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zastosowała wobec 37-letniego mieszkańca gminy Rozogi dozór policji. Mężczyzna miał znęcać się nad swoją rodziną przez blisko 10 lat. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zastosowała wobec mieszkańca gminy Rozogi policyjny dozór. 37-latek podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną. Mężczyzna prawie przez 10 lat notorycznie wszczynał po pijanemu awantury w domu, wyzywał żonę i trójkę małoletnich dzieci słowami wulgarnymi, groził im pobiciem i zabójstwem. Ponadto 37-latek popychał i szarpał za ubranie swoją małżonkę, którą wraz z dziećmi wyganiał ze wspólnego mieszkania i nie dawał spać w nocy, Do przedstawionego zarzutu mężczyzna przyznał się. Został wobec niego zastosowany policyjny dozór. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tylko ciekawe informacje:


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ofiara przemocy, która się wyzwoliła #1354962 | 83.9.*.* 21 mar 2014 07:58

    Dozór policyjny? Czyli raz na miesiąc funkcjonarisz zajrzy do domu i dowie się od zastraszonej żony, że wszystko w porządku. A przestępca raz na tydzień z samego rana (bo jeszcze trzeźwy) zamelduje się na komisariacie i powie, że już nie pije i nie bije, i nie znęca się psychicznie, nie wygania z domu, nie szarpie, nie wyzywa... Wszyscy zadowoleni. A faktycznie nic się nie zmienia. Nie rozumiem, dlaczego domowi tyrani mają zawsze wyroki w zawieszeniu lub tzw. "nadzór policji". To chyba najgorsze przestępstwo, bo cierpią przede wszystkim dzieci. One potem wyrastają na ludzi niedostosowanych społecznie. Ale prokuratura woli posadzić tych, którzy malują na różnych obiektach idiotyczne hasła przeciw policji. Prosta sprawa, bo to "dorosłe" dzieciaki zbuntowane same nie wiedzą przeciw czemu. A tatuś może się naprawi, może... Ratujcie dzieci z rodzin, w których jest jakakolwiek przemoc. Osadzajcie rodzinnych przestępców. To na pewno pomoże dzieciom, a może pozwoli się także "obudzić" tatusiom, może...

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5