Przyszedł pijany do pracy

2014-06-25 13:03:31 (ost. akt: 2014-06-25 13:06:25)
Z możliwością utraty pracy musi liczyć się Stanisław W. Mężczyzna przyszedł do pracy pijany Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 50-latka wykazało promil alkoholu w jego organizmie.
Do oficera dyżurnego w Kętrzynie zadzwonił mężczyzna, który poinformował go, że do jednego z zakładów pracy na terenie Reszla, przyszedł pijany pracownik który podejmuje czynności zawodowe. Na miejsce natychmiast pojechał patrol, aby zbadać stan trzeźwości mężczyzny. Podczas rozmowy z 50-letnim Stanisławem W. funkcjonariusze wyczuli alkohol. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości pracownika wykazało promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna twierdził, że wieczorem pił wódkę i nie sądził, że jest jeszcze pijany.

Teraz 50-latek w najbliższym czasie odpowie przed sądem za podjęcie czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem wykroczeń grozić mu może kara aresztu albo grzywny. Stanisław W. musi liczyć się z tym, że również może stracić pracę.

KWP Olsztyn

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na reszel.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5