Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną w powiecie Piskim

Solarget jest firmą lokalną z Olecka i oferuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz zgłoszenie kompletnej instalacji fotowoltaicznej na terenie powiatu oleckiego, ełckiego, suwalskiego, augustowskiego i gołdapskiego. Własna instalacja fotowoltaiczna dedykowana jest w szczególności dla posiadaczy domów jednorodzinnych, rolników, firm oraz zakładów produkcyjnych. Fotowoltaika jest technologią umożliwiającą produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną, to idealna propozycja dla osób i firm, które chcą obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o 90%.

Właściciele domów wyposażonych w instalację fotowoltaiczną mogą uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości do 5000 zł z programu „Mój prąd” oraz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej w wysokości nawet do 53000 zł. Solarget oferuje również dogodne sposoby finansowania inwestycji w postaci kredytu lub leasingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stać się posiadaczami instalacji fotowoltaicznej bez angażowania własnych środków, a raty za instalację mogą wynosić tyle, co miesięczne rachunki za prąd.

Właściciele gospodarstw rolnych mogą odliczyć 25% kosztów inwestycji od podatku rolnego oraz skorzystać z dedykowanej oferty kredytowej OZE.

Właściciele firm, sklepów i zakładów produkcyjnych mogą odliczyć pełen VAT oraz podatek dochodowy od wartości inwestycji w fotowoltaikę.

Dodatkowo dla przedsiębiorców i rolników mamy przygotowane dogodne oferty leasingu instalacji.

W ofercie firmy Solarget znajdziemy produkty najlepszych światowych oraz polskich producentów. Produkty są objęte gwarancją nawet do 30 lat.
Sposób i miejsce montażu instalacji jest dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.

Firma Solarget gwarantuje kompleksowe podejście do klienta na każdym etapie inwestycji, od projektu przez montaż, odbiór i pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Instalacje spełniają wszelkie wymagane przepisami prawa normy, oraz posiadają wszystkie certyfikaty, dzięki czemu kwalifikują się do bezproblemowego odbioru oraz otrzymania dotacji lub dofinansowania.

Przy odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w 4 lata. Ceny prądu z roku na rok rosną, a dzięki fotowoltaice stajemy się niezależni od podwyżek cen prądu, które nadchodzą z każdym miesiącem.

Zadbaj o bezpieczeństwo energetyczne swoje i swoich najbliższych.
Więcej informacji na temat zakupu instalacji można znaleźć na stronie firmy Solarget.pl
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: piotrstrzyzewski18@gmail.com
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5