W Pozezdrzu sprawdzili tabliczkę mnożenia

2014-09-30 22:55:50 (ost. akt: 2014-09-30 22:57:42)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pozezdrzu

Komisje i Patrole egzaminacyjne, w ramach akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Pozezdrza. Jak sobie poradzili?
Ostatni piątek września w Pozezdrzu minął pod znakiem mnożenia już po raz trzeci. IV światowy Dzień Tabliczki Mnożenia rozpoczął się na korytarzu Zespołu Szkół w Pozezdrzu. W role egzaminatorów wcielili się tym razem nie nauczyciele, ale starsi uczniowie Zespołu Szkół w Pozezdrzu.

Do rozwiązywania trudnych tabliczkowych przypadków licznie zgłaszali się uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Swoich sił, z różnym skutkiem :-), próbowało również grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Wszyscy mieli szansę na zdobycie tytułu Eksperta Tabliczki Mnożenia. Udzielenie przed komisją pięciu prawidłowych odpowiedzi w określonym czasie gwarantowało zdobycie wyżej wymienionego tytułu.

Na ulicach Pozezdrza działał, zgodnie z mottem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają", Patrol Egzaminacyjny, który weryfikował wiedzę matematyczną starszych mieszkańców miejscowości.

Koordynatorem akcji jest pani Bożena Gawlicka, która angażuje młodzież w organizację działań, zaś na co dzień kształci matematyczne umiejętności uczniów Zespołu Szkół. W Pozezdrzu w IV edycję "Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia" włączyło się 97 osób, ale tytuł eksperta zdobyły 42 osoby. Cóż... dzieci, młodzież oraz dorośli następne 12 miesięcy mogą wykorzystać na nadrobienie zaległości, bowiem już za rok czeka ich kolejna edycja akcji.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na pozezdrze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp1wegorzewo

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. porucznikowa #1497142 | 89.229.*.* 1 paź 2014 08:02

    nie dziwi mnie poziom, w życiu tabliczka zupełnie nie potrzebna, wszędzie są kalkulatory

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5