Mazda spłonęła na drodze

2017-07-10 09:38:50 (ost. akt: 2017-07-10 10:35:29)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W sobotę, 8 lipca około godz. 13:30 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego marki mazda w pobliżu Chruściela (gm. Płoskinia). Do pożaru auta doszło na drodze wojewódzkiej nr 506.
W chwili dojazdu strażaków na miejsce ogniem objęty był cały pojazd, a pożar stanowił zagrożenie dla ciągniętej przyczepki transportowej. Osoby podróżujące pojazdem opuściły auto w chwili, gdy dostrzegły pojawiający się ogień.

Strażacy przy wykorzystaniu piany gaśniczej oraz wody przystąpili do gaszenia pożaru. W trakcie działań odłączyli przyczepkę transportową i odsunęli ją w bezpieczne miejsce.

W działaniach gaśniczych uczestniczyli strażacy z Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej. Ruch na drodze wojewódzkiej wstrzymano na czas prowadzenia działań gaśniczych.

Opracował: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewiePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

 

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5